top of page

VÝROBA

V červenci 2009 jsme převzali výrobu sportovního textilu v Jihlavě – Bedřichově (původně Horácko v. d., později Pavel Pavelka Economy).

HOKEJOVÉ ŠTULPNY

 

Štulpny pleteme z kvalitního polyesteru ve čtyřech základních velikostech (senior, junior, dětské, mini), pro lední hokej nebo hokejbal bez podpínky, pro např. in-line hokej můžeme na zakázku připravit i štulpny s podpínkou. Samozřejmostí je i možnost úpravy rozměrů. Kromě standardního provedení se dvěma úzkými a jedním širokým pruhem můžeme na objednávku štulpny dodat i s jiným rozložením pruhů (kombinace max. čtyř barev, pruhy pouze horizontální) nebo jednobarevné. Standardně pleteme štulpny ze čtyř vláken, na objednávku vyrobíme ale i "hrubé" zápasové štulpny (ze šesti vláken), v případě zájmu jsme schopni zajisiti i výšivku loga.

 

HOKEJOVÁ RIBANA

 

Hokejová ribana dodáváme v široké velikostní škále (od vel. 100 do 200), nejčastěji v černé barvě, jednodílné. Při objednávkách většího množství můžeme dodat ribana i v bílé nebo tmavě modré. Šijeme i ribana dvoudílná. Pro ribana používáme výhradně české materiály – jednolícní bavlněný úplet.

 

HOKEJOVÉ DRESY

 

Dodáváme tréninkové hokejové dresy šité ze 100 % polyesteru, v šesti základních barvách (černá, bílá, modrá, červená, zelená, žlutá) plus rozšířené brankářské dresy v šedé.

 

DALŠÍ SORTIMENT

 

Kromě tohoto nosného výrobního programu pleteme i štulpny pro fotbal, šijeme např. hokejbalové kalhoty, dresy na fotbal nebo rozlišovací stuhy pro děti.

bottom of page